FREELANCE GRAFİKER
Freelance Grafik Tasarım Yaptırın
İstanbul Avcılar ve çevresinde
Katalog, Broşür, Ambalaj
Kurumsal Kimlik, Logo,
Retouch, Dekupe, Fuar ve Araç Giydirme
ve tüm freelance tasarımlar
TÜM HİZMETLERİ İNCELE
FREELANCE WEB MASTER
Web Sitenizi Yapalım
Wordpress Siteler
Web Ön & Arka Yüz Geliştirme
Front & Back End Development
Kurumsal Web Siteler
Ticari Web Siteler
TÜM HİZMETLERİ İNCELE
Avcılar Grafiker Beylikdüzü Grafiker Önder Kamer Tasarım ve Internet Projelerinizde Çözüm Ortağınız
FREELANCE
GRAFİKER & WEB MASTER

Freelance grafik tasarım ve web işlerinizde güvenilir çözüm ortağınız. Hemen arayın, projelerinizi birlikte planlayalım.

FREELANCE GRAFİK TASARIM

Freelance çalışma sistemiyle ihtiyaç duyduğunuz tüm grafik tasarım çalışmalarını yapıyoruz

FREELANCE WEB GELİŞTİRME

Web sitenizi makul bütçelerle tasarlıyor, freelance kodlayarak hazır hale getiriyoruz.

FREELANCE SEO

Web siteniz google’da ön sıralarda bulunsun. Sizin için freelance seo çalışması yapıyoruz.

FREELANCE TASARIMLAR

Freelance Grafiker Önder Kamer’in örnek tasarımlarını görmek için tasarımlar linkine tıklayabilirsiniz. Pek çok alanda freelance tasarımlar görüntüleyebilmeniz için sitemize yüklenmiştir. Kurumsal kimlik, logo, ambalaj, broşür, katalog, web sitesi gibi pek çok çalışmaya ulaşıp projeleriniz için fikir alabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz projelerle ilgili hemen bizimle iletişime geçin. Genel bilgi ve fiyat teklifi alın.

FREELANCE GRAFİKER

Freelance Grafiker Önder Kamer

Freelance grafiker olarak grafik tasarım çalışmaları yapan Önder Kamer, basılı ve dijital tüm tasarım projelerinizi profesyonel olarak hayata geçirir. Freelance Grafik Tasarım hizmetleriyle proje bazlı olarak müşterilerinin taleplerini karşılayarak istedikleri işlerin sorunsuz şekilde teslimini sağlar. 

Freelance Grafiker olarak kısa ve uzun dönemli çalışmalarınızda, proje bazlı işlerinizde tasarım desteği verir. Grafik tasarım çalışmasını kişisel araç ve ekipmanıyla yapar. Projeniz tamamlanana kadar sizinle iletişimde kalırız. Tamamen uzaktan çalışarak işinizi tamamlayabiliriz.  Gerekirse bulunduğunuz yerde sizinle birebir çalışırız. Böylece yüz yüze çalışmanın getirdiği avantajlardan faydalanabilırsiniz.

Grafik tasarım çalışması, baskı ve dijital yayın pek çok uzun ve karmaşık süreçten oluşmaktadır. Fikir alt yapısı, fotoğraf çekimi, sayfa düzenleme, mizanpaj, tasarımın oluşturulması, kağıt seçimi, matbaa baskı aşaması, mücellit süreci, selefon kaplama, dijital baskı ve fuar görsel tasarımları, stand giydirme gibi tüm süreçlerde planlama ve iş takibinizi yaparak reklam ve tanıtım faaliyetlerinizin başarılı olmasını sağlamak freelance grafiker olarak görevim ve mesleğimin en keyifli tarafıdır. İşlerinizin ve projelerinizin üretim süreci boyunca Freelance Grafiker Önder Kamer olarak yanınızdayım.

Kurumlar sıklıkla freelance grafiker arayarak baskılı ve internete dönük grafik tasarım, katalog, broşür, web sitesi gibi işlerini yaptırmak istiyorlar. Yaptığımız işleri hizmetler menüsünden görebilir ve her türlü projenizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Sürekli iletişim halinde çözüm odaklı sonuçları sizin istediğiniz süreler içerisinde ve sınırlarınızı aşmayan makul bütçelerle sizlere sunarız.

Kurumsal kimliğinizi sıfırdan oluşturmak mı istiyorsunuz?

Özel grafik tasarım ihtiyaçlarınız mı var?

Web sitenizi kurup internet ortamında var olmak mı istiyorsunuz?

Katalog, broşür, el ilanı gibi ürün ve hizmet tanıtımı dökümanlarına mı ihtiyacınız var?

Fuarlarınız ve outdoor reklamlarınız için büyük ölçülü çalışmalar mı gerekli?

Bu ve benzeri hizmetler için freelance grafiker olarak sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarım. Hayata geçirmek istediğiniz her türlü basılı ve dijital projelerinizi sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyeti çerçevesinde sonuçlandırabiliriz.

Tecrübeli Freelance Grafiker Önder Kamer grafik tasarımın bütün alanlarında hizmet vermektedir. Bu hizmet alanları şöyle sıralayabiliriz:

Katalog ve Broşür

Web Tasarım

WordPress

Ön ve Arka Yüz Web Sitesi Kodlama

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarımı

Sosyal Medya için Görsel Tasarım

Ambalaj Tasarımları

Dijital Katalog Tasarım ve Üretimi

Banner Tasarımları

Fuar Standı Giydirme ve Fuar Tasarımları

Ürün Standı Giydirme Tasarımları

Araç Giydirme Tasarımları

Flyer Tasarımları

Insert – İndirim Broşürü Tasarımları

Retouch ve Dekupaj

Dergi ve Süreli Yayın Tasarımları

Gazete ve Dergi Reklam Tasarımları

Afiş ve Poster Tasarımları

Dijital Baskı için Grafik Tasarım

Tabela Grafik Tasarımı

 • Freelance Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Freelance Logo Tasarımı
 • Freelance Katalog ve Broşür
 • Freelance Web Tasarım
 • Freelance WordPress Site
 • Freelance Front End Web Geliştirme
 • Freelance Back End Web Geliştirme
 • Freelance Flyer Tasarımları
 • Freelance Insert – İndirim Broşürü Tasarımları
 • Freelance Ambalaj Tasarımları
 • Freelance Dijital Katalog Tasarımı
 • Freelance Fuar Standı Giydirme Tasarımları
 • Freelance Ürün Standı Giydirme Tasarımları
 • Freelance Araç Giydirme Tasarımları
 • Freelance Retouch ve Dekupaj
 • Freelance Dergi Tasarımları
 • Freelance Gazete ve Dergi Reklam Tasarımları
 • Freelance Afiş ve Poster Tasarımları
 • Freelance Outdoor Baskı Tasarımları
 • Freelance Banner Tasarımları
 • Freelance Sosyal Medya Tasarımları

Freelance Grafiker Önder Kamer’in çalışma alanlarıyla ilgili gerekli bilgileri hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ederek alabilirsiniz. Çeşitli örnek çalışmalarını görmek için burayı tıklayınız.

İstanbul’da Avcılar ve Beylikdüzü bölgesinde online freelance grafiker ve tasarım desteği ihtiyaçlarınızda Önder Kamer ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Düşünce aşamasındaki projeleriniz, yarım kalan işleriniz, sonuca ulaştırılamayan baskılı veya dijital ürünleriniz için sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Freelance Grafiker Önder Kamer hakkında daha detaylı bilgiyi burayı tıklayarak alabilirsiniz.

Freelance Grafiker

Katalog Tanıtım Sayfası

FREELANCE WEB MASTER

Freelance Web Master Önder Kamer yaptırmayı düşündüğünüz projelerinizi sıfırdan yapılandırıp tüm aşamalarıyla sonuca ulaştırabilir ve web sitenizi oluşturabilir. Kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, blog sitesi, e-ticaret sitesi ve diğer web projelerinizde Önder Kamer kurgu, tasarım ve kodlama aşamalarıyla tüm süreç boyunca sizinle iletişim halinde olur ve fikirlerinizi hayata geçirir.

Web siteleri belli bir alt yapı üzerine konumlandırılırlar. Bu nedenle farklı web teknolojilerinin kullanılması söz konusudur. Kurumsal ve şahsi web siteleri için uygun görülen web teknolojilerini tercih ederek sitenizi yaptırabilirsiniz. Freelance Web Master Önder Kamer web sitelerinin yapımında PHP ve MySQL dillerini tercih ediyor ve gerek WordPress tabanlı gerekse özel kod yazıyor.

Web siteleri sanal dünyadaki temsilcilerinizdir. Güvenli, sağlam altyapılı, düzgün ve hızlı çalışan bir web sitesi için sizinle çözüm ortaklığı yapıyoruz. Sitenizi seo altyapısıyla hazırlayıp internette yayınlıyoruz. Gerekirse yayın sonrası bakım ve güncellemeleri için yine destek sağlamaya devam ediyoruz.

Sanal dünyada var olmak, sitenizi kurdurmak, kurulum sonrası çalışmalar ve en önemlisi makul bütçeler içerisinde arzu ettiğiniz siteyi yaptırmak için hemen bizimle iletişim kurun.

BLOG

İletişim Teorisi ve Temeller

Sosyal bilimlerde teori kurmak gerçekten zordur ve doğa bilimlerine kıyasla kontrol edilmesi güç ve sezinlenemeyen çok fazla değişken içerdiğinden kuramın genel-geçerliğini bozacak istisnalar çok fazladır. Kuşkusuz iletişimin temel unsuru dildir. Fakat iletişim yalnızca dilsel kodlamadan ibaret değildir. Bunun yanısıra ses tonu, mimik ve jestler dilsel kodlamayı farklı anlamlara büründürebilir. İletişimi

İletişim Teorisi ve İletişimin Diğer Boyutları

Hedef kitleyi toplumsal bağlarından, rollerinden ve ilişkilerinden soyutlanmış bir biçimde yakalayamayız. Hedef kitleyi her yönüyle değerlendirmek için sosyal deneylerden, araştırmalardan, anket çalışmalarından yararlanmak gerekir ki bu da istatistik ve analiz konusu içine girmektedir. Mesaj Kaynak, hedeflediği kişiye ulaşabilmek için aktarmak istediği duygu, düşünce, haber gibi içeriği bir iletişim kanalıyla gönderilebilecek

İkna Edici İletişim ve Tutum Değişikliği – 1

İkna edici bir iletişimde kaynak, savunduğu tutumu hedef kitleye kabul ettirebilmek, hedef kitleyi inandırabilmek için bir mesaj hazırlar ve bunu belli bir ortamda sunar. Bu durumda hedef kişi ya da kitle savunduğu fikirlerden farklı fikirlerle karşı karşıya kalır. Hedefin tutumu ile mesajın sunduğu tutum arasındaki fark bilişsel bir çelişki ve